Taxi na letisko Schwechat vo viedni

Taxi na letisko Viedeň Schwechat je často vyhľadávaná služba, nielen zákazníkmi z Bratislavy ale z celého Slovenska. Viedenské letisko Schwechat je veľké medzinárodné letisko, odkiaľ odlietajú lety do všetkých kútov sveta.

Nechcete platiť vysokú cenu za parkovanie auta na letiskách? Nemajte obavu, my Vám zabezpečíme bezpečný a komfortný odvoz na letisko Schwechat, z ktorého odletíte či už do exotiky, alebo na pracovnú cestu.Taxi do viedne 1. klikom.

Taxi na letisko Viedeň, ktoré sa určite oplatí

Cestovanie je v dnešnej dobe viac než dostupné…. ceny leteniek padli dramatickým pádom dole. Dneska si už môže dovoliť lietať hocikto, nielen po Európe, ale aj do exotických destinácií.
Problém nastáva vtedy ako sa dopraviť na letisko. Ak sa minú kamaráti, ktorí by Vás na letisko odviezli, zostáva osloviť serióznu taxislužbu. Ceny letiskových parkovísk v metropolách blízko Bratislavy sa vyšplhali do takých výšok, že dopraviť sa svojpomocne napr. na letisko Schwechat do Viedne je určite  cenovo veľmi nevýhodné.

Pohodlné taxi do Viedne s komfortnými vozidlami

Určite nechcete zažiť ten pocit, keď potrebujete stihnúť lietadlo, no kvôli zhode okolností sa vám to nepodarí. S nami sa vám to už nikdy nestane. Naša taxi služba vám ponúka prepravu na letisko Schwechat Vy sa venujte len svojmu baleniu kufrov, my naplánujeme cestu tak, aby ste boli na letisku včas, bezpečne a pohodlne. Naším štandardom sú klimatizované autá, v ktorých vám ponúkame k dispozícii občerstvenie, dennú tlač a internetové pripojenie pre váš najvyšší komfort. Všetky diaľničné poplatky sú zahrnuté v cene, platbu akceptujeme v hotovosti alebo platobnou kartou

Ceny platia pre 1 až 4 osoby.

Pre cenovú ponuku nezaradených lokalít nás neváhajte kontaktovať.

Príplatky za extra služby:

  • Dúbravka, Trnávka, Dolné hony, Podunajské Biskupice, Lamač, Rača, Bratislava letisko, Jarovce – 10 €
  • Záhorská Bystrica, Svätý Jur, Čierna Voda, Rovinka, Čuňovo, Rovinka, Malinovo, Ivanka pri Dunaji, Dunajská Lužná – 15 €
  • 1 adresa nástupu a výstupu v cene, každý ďalší nástup / výstup – 5 €
  • Nočný príplatok (24:00-06:00) 5 €
  • Čakanie 20 € / hod.

Taxi na letisko Viedeň

Schwechat

75 od
  • Komfortné vozidlá
Taxi na letisko Viedeň Schwechat