Už dlhé roky poskytujeme taxislužbu v Kittsee a okolí. Poskytujeme komplexný servis v osobnej doprave. Disponujeme modernými vozidlami, ktoré spĺňajú najnovšie bezpečnostné štandardy.

Neriešte zbytočne starosti spojené s vybavovaním dopravy. Zverte tieto starostí na nás. Na základe Vašich požiadaviek Vám vytvoríme na mieru šitú ponuku, s ktorou budete spokojní.

 • Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti komfortnej a bezpečnej taxi prepravy. Neváhajte preto a kontaktujte nás!

Taxi v Kittsee za dobrú cenu

Najlacnejšie taxi je vtedy, ak je zvolená optimálna trasa… Naši taxikári poznajú každý kút v pohraničí Rakúska a spoľahlivo Vás dopravia na stanovené miesto tou najoptimálnejšou trasou.

V dnešnej uponáhľanej dobe musí človek myslieť na milión vecí. Ak by sa náhodou stalo, že si v našom taxíku niečo zabudnete – napríklad. tašku, doklady a pod. – môžete sa 100% spoľahnúť, že Vám Vaše veci odložíme v neporušenom stave a samozrejme odovzdáme.

Nonstop
0 h
Spokojnosť klientov
0 %
 • Bratislava M.R. Štefánika
 • Viedeň Schwechat
 • Budapešť Ferenca Liszta
 • Praha Václava Havla
 • Brno Tuřany
 • Mníchov Franza Josefa Straußa

Ak by ste potrebovali transfer na iné letisko, kontaktujte nás, spravíme Vám ponuku.

Drink Taxi Kittsee

Poskytujeme drink taxi, prepravu na svadby, odvoz pendlerov prevažne do Rakúska (opatrovateľky a pod.) rodinné oslavy, firemné večierky, rauty a pod. Nie je problém osobnej prepravy do hociktorej krajiny V4 aj mimo nej.

 • Pri objednávke služby Drink Taxi je potrebné počítať s tým, že cena na kilometer je vždy vyplácaná pre dvoch vodičov. Jeden, ktorý odvezie bezpečne vaše vozidlo a druhý, ktorý odvezie vás na vami požadované miesto.

 • Objednávku treba poslať minimálne 30 až 60 minút pred odjazdom, z dôvodu zabezpečenia 2 vodičov.

Príprava svadby nie je vôbec jednoduchá záležitosť. Pri príprave Vášho životného dňa nesmiete zabudnúť na spôsob dopravy, ktorá má zodpovedať takejto veľkej udalosti. Nechajte tieto starosti na nás a my sa postaráme o všetky Vaše požiadavky, či už ide o životnú cestu nevesty alebo odvoz svadobných hostí.

 • Minimálna objednávka na 1 auto sú 4 hodiny.

Vytvoríme vám cenovú ponuku na mieru šitú vaším požiadavkám, podľa počtu hostí a lokality.

Vážení klienti, prosím berte do úvahy, že nie je možné vybaviť všetky objednávky okamžite. Zadávajte prosím objednávky minimálne 30 až 60 minút pred plánovaným odchodom.

 • Ozveme sa vám obratom na email čo najskôr s detailami vašej objednávky

Taxi Kittsee NONSTOP

Sme Vám k dispozícii nonstop. Taxi, ktoré si objednáte 1. klikom. Taxi Kittsee a okolie.
1 klikom

FAQ Taxi Kittsee (Často kladené otázky)

Prečo si vybrať našu taxislužbu?

Sme spoľahlivá taxislužba v Bratislave a okolí. Poskytujeme komplexné služby osobnej prepravy.

 • Odvoz a transféry na Letiská v Bratislave, Viedni, Budapešti, Prahe, Brne, Mníchove a Berlíne
 • Ak ste došli do dobrej partie autom a chcete si dať dobrý drink, zabezpečíme odvoz Vás aj Vášho auta…
 • Preprava na svadby, večierky, rôzne firemné akcie, rauty, teambuildingy a podobne.

Naše vozidlá sú vždy čisté a vodiči sú priateľskí, ktorí Vám pomôžu, ak budete potrebovať pomoc, či už s batožinou alebo nastupovaním.

U nás si viete objednať taxík na vopred dohodnutý čas. Môžete sa spoľahnúť, že tam budeme načas. Dbáme v prvom rade na prvotriedne služby a veľmi nám záleží na názore zákazníkov. Preto nás tešia veľmi pozitívne recenzie, ktoré nám pravidelne zanechávate na našom firemnom profile.

Akými vozidlami disponujeme?

Naše služby poskytujeme na novších vozidlách do rôznych renovovaných značiek. Pre náročných zákazníkov disponujeme luxusnými limuzínami značky Mercedes Benz, ktoré Vám poskytnú maximálny komfort a bezpečnosť.

Aké doplnkové služby poskytujeme?

V prípade záujmu vieme zapezpečiť detské sedačky alebo podsedáky. V taxíkoch je dostupné pripojenie na internet. Všetky vozidlá disponujú platobnými terminálmi pre pohodlné platenie kartou.

 • V prípade záujmu o prepravu viacerých osôb, vieme zabezpečiť viacmiestne vozidlá.
Kde poskytujeme naše služby?

Naše služby poskytujeme v Kittsee a pohraničí Rakúska