Taxi ─îierna Voda Nonstop 24/7 je tu pre V├ís…

My V├ím nebudeme hovori┼ą, ┼że sme najlep┼íie taxi, Va┼íe recenzie n├ím to hovoriaÔÇŽ

Taxi slu┼żba nie je iba o tom, ┼że V├ís niekto odvezie z bodu A do bodu B.  Dobr├ę taxi sa odli┼íuje mali─Źkos┼ąami, ako je pomoc s bato┼żinou, alebo pod├í pomocn├║ ruku pri n├ístupe hendikepovan├Żch ─żud├ş. V neposlednom rade ─żudsk├Ż pr├şstupÔÇŽ

Nerie┼íte zbyto─Źne starosti spojen├ę s vybavovan├şm dopravy. Zverte tieto starost├ş na n├ís. Na z├íklade Va┼íich po┼żiadaviek V├ím vytvor├şme na mieru ┼íit├║ ponuku, s ktorou budete spokojn├ş.

 • M├íme dlhoro─Źn├ę sk├║senosti v oblasti komfortnej a bezpe─Źnej taxi prepravy. Nev├íhajte preto a kontaktujte n├ís!

Taxi, ktor├ę pozn├í pozn├í najkrat┼íiu trasu

Najlacnej┼íie taxi je vtedy, ak je zvolen├í optim├ílna trasaÔÇŽ Na┼íi taxik├íri poznaj├║ ka┼żd├Ż k├║t a spo─żahlivo V├ís dopravia na stanoven├ę miesto tou najoptim├ílnej┼íou trasou.

V dne┼ínej upon├íh─żanej dobe mus├ş ─Źlovek myslie┼ą na mili├│n vec├ş. Ak by sa n├íhodou stalo, ┼że si v na┼íom tax├şku nie─Źo zabudnete – napr├şklad. ta┼íku, doklady a pod. – m├┤┼żete sa 100% spo─żahn├║┼ą, ┼że V├ím Va┼íe veci odlo┼ż├şme v neporu┼íenom stave a samozrejme odovzd├íme.

0 h
Nonstop
0 %
Spokojnos┼ą klientov
 • Bratislava M.R. ┼átef├ínika
 • Viede┼ł Schwechat
 • Budape┼í┼ą Ferenca Liszta
 • Praha V├íclava Havla
 • Brno Tu┼Öany
 • Mn├şchov Franza Josefa Strau├ča

Ak by ste potrebovali transfer na in├ę letisko, kontaktujte n├ís, sprav├şme V├ím ponuku.

Drink Taxi ─îierna Voda

Poskytujeme drink taxi, prepravu na svadby, odvoz pendlerov preva┼żne do Rak├║ska (opatrovate─żky a pod.) rodinn├ę oslavy, firemn├ę ve─Źierky, rauty a pod. Nie je probl├ęm osobnej prepravy do hociktorej krajiny V4 aj mimo nej.

 • Pri objedn├ívke slu┼żby Drink Taxi je potrebn├ę po─Ź├şta┼ą s t├Żm, ┼że cena na kilometer je v┼żdy vypl├ícan├í pre dvoch vodi─Źov. Jeden, ktor├Ż odvezie bezpe─Źne va┼íe vozidlo a druh├Ż, ktor├Ż odvezie v├ís na vami po┼żadovan├ę miesto.

 • Objedn├ívku treba posla┼ą minim├ílne 30 a┼ż 60 min├║t pred odjazdom, z d├┤vodu zabezpe─Źenia 2 vodi─Źov.

Pr├şprava svadby nie je v├┤bec jednoduch├í z├íle┼żitos┼ą. Pri pr├şprave V├í┼ího ┼żivotn├ęho d┼ła nesmiete zabudn├║┼ą na sp├┤sob dopravy, ktor├í m├í zodpoveda┼ą takejto ve─żkej udalosti. Nechajte tieto starosti na n├ís a my sa postar├íme o v┼íetky Va┼íe po┼żiadavky, ─Źi u┼ż ide o ┼żivotn├║ cestu nevesty alebo odvoz svadobn├Żch host├ş.

 • Minim├ílna objedn├ívka na 1 auto s├║ 4 hodiny.

Vytvor├şme v├ím cenov├║ ponuku na mieru ┼íit├║ va┼í├şm po┼żiadavk├ím, pod─ża po─Źtu host├ş a lokality.

V├í┼żen├ş klienti, pros├şm berte do ├║vahy, ┼że nie je mo┼żn├ę vybavi┼ą v┼íetky objedn├ívky okam┼żite. Zad├ívajte pros├şm objedn├ívky minim├ílne 30 a┼ż 60 min├║t pred pl├ínovan├Żm odchodom.

 • Ozveme sa v├ím obratom na email ─Źo najsk├┤r s detailami va┼íej objedn├ívky

Taxi ─îierna Voda NONSTOP

Sme V├ím k dispoz├şcii nonstop.
1 klikom

FAQ ─îierna Voda (─îasto kladen├ę ot├ízky)

Pre─Źo si vybra┼ą na┼íu taxislu┼żbu?

Sme spo─żahliv├í taxislu┼żba v Bratislave a okol├ş. Poskytujeme komplexn├ę slu┼żby osobnej prepravy.

 • Odvoz a transf├ęry na Letisk├í v Bratislave, Viedni, Budape┼íti, Prahe, Brne, Mn├şchove a Berl├şne
 • Ak ste do┼íli do dobrej partie autom a chcete si da┼ą dobr├Ż drink, zabezpe─Ź├şme odvoz V├ís aj V├í┼ího auta...
 • Preprava na svadby, ve─Źierky, r├┤zne firemn├ę akcie, rauty, teambuildingy a podobne.

Na┼íe vozidl├í s├║ v┼żdy ─Źist├ę a vodi─Źi s├║ priate─żsk├ş, ktor├ş V├ím pom├┤┼żu, ak budete potrebova┼ą pomoc, ─Źi u┼ż s bato┼żinou alebo nastupovan├şm.

U n├ís si viete objedna┼ą tax├şk na vopred dohodnut├Ż ─Źas. M├┤┼żete sa spo─żahn├║┼ą, ┼że tam budeme na─Źas. Db├íme v prvom rade na prvotriedne slu┼żby a ve─żmi n├ím z├íle┼ż├ş na n├ízore z├íkazn├şkov. Preto n├ís te┼íia ve─żmi pozit├şvne recenzie, ktor├ę n├ím pravidelne zanech├ívate na na┼íom firemnom profile. Taxi ─îierna Voda - kvalitne a spo─żahlivo.

Ak├Żmi vozidlami disponujeme?

Na┼íe slu┼żby poskytujeme na nov┼í├şch vozidl├ích do r├┤znych renovovan├Żch zna─Źiek. Pre n├íro─Źn├Żch z├íkazn├şkov disponujeme luxusn├Żmi limuz├şnami zna─Źky Mercedes Benz, ktor├ę V├ím poskytn├║ maxim├ílny komfort a bezpe─Źnos┼ą.

Ak├ę doplnkov├ę slu┼żby poskytujeme?

V pr├şpade z├íujmu vieme zapezpe─Źi┼ą detsk├ę seda─Źky alebo podsed├íky. V tax├şkoch je dostupn├ę pripojenie na internet. V┼íetky vozidl├í disponuj├║ platobn├Żmi termin├ílmi pre pohodln├ę platenie kartou.

 • V pr├şpade z├íujmu o prepravu viacer├Żch os├┤b, vieme zabezpe─Źi┼ą viacmiestne vozidl├í.