Taxi v Bratislave NONSTOP 24/7 - inak ako ste zvyknutí...

Taxi Bratislava a okolie. Poskytujeme služby od A po Z – preprava osôb v hlavnom meste, drink taxi, transfery na letiská.

Taxi služba nie je iba o tom, že Vás niekto odvezie z bodu A do bodu B.  Dobrý taxi sa odlišuje maličkosťami, ako je pomoc s batožinou, alebo podá pomocnú ruku pri nástupe hendikepovaných ľudí. V neposlednom rade ľudský prístup… vie uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov, ktorí požadujú napr. luxusné limuzíny Mercedes Benz.

Taxi Bratislava - preprava na letisko

Taxi Bratislava - letiská

Bratislava leží v srdci Európy a má blízko k viacerým letiskám. Ak chcete ísť na vytúženú dovolenku alebo pracovnú cestu a nemáte odlet z letiska M.R. Štefánika, využite spoľahlivé prepravné služby na blízke letiská – Viedeň, Budapešť, Praha, Brno…

Drink Taxi Bratislava

Drink Taxi v Bratislave

Drink taxi Vám umožní prísť na párty vlastným autom. Po vypití pár pohárikov s ním aj odísť bez rizika pokuty alebo ešte horšej možnosti akou je strata „vodičáku“. Vy si vychutnajte dobré víno alebo whisky – my sa postaráme aby Vaše auto bolo doma… Vy pijete a my šoférujeme.

Poznáme v Bratislave každú zákrutu

Najlacnejšie taxi je vtedy, ak je zvolená optimálna trasa… Naši taxikári poznajú každý kút v Bratislave a spoľahlivo Vás dopravia na stanovené miesto tou najoptimálnejšou trasou.

Nonstop
0 h
Spokojnosť klientov
0 %

Veľmi nás tešia pozitívne recenzie našich klientov, ktoré nás motivujú ešte k lepším službám

Objednávka na konkrétny čas

Potrebujete odviesť na vopred určenú hodinu? Zavolajte nám – budeme tam na minútu presne

Komfortné vozidlá - Mercedes

Luxusné vozidlá Mercedes, ktoré Vás odvezú bezpečne a komforne a výhodne

Možná platba kartou

U nás môžete platiť aj platobnou kartou. Každé vozidlo disponuje terminálom.

Bezpečnosť a hygiena

Dodržiavame hygienické a bezpečnostné nariadenia v súvislosti s pandémiou Covid19.

Taxi služby v Bratislave robím tak, aby ste nám zavolali opakovanie ...

Aby poskytovaná služba v hocijakej oblasti bola úspešná, je nutné aby ju zákazníci vyhľadávali opakovane a v neposlednom rade aby mala dobré meno. Taxislužba nielen v Bratislave nie je v tom výnimkou, preto sa snažíme v maximálne proklientskom servise. Či už potrebujete pohodlný transfer na alebo z letísk blízko Bratislavy, alebo ste niekde prišli autom a chcete si dať dobrú whisky. Dnešné časy nám priniesli aj bezpečný odvoz opatrovateliek do Rakúska. Veľmi nám záleží na spokojnosti zákazníkov a Vaše recenzie nám dávajú veľmi dobrú spätnú väzbu. Našim cieľom je spokojný zákazník, ktorý si nás v Bratislave zavolá, hocikedy bude potrebovať kvalitnú prepravu. Aby sme Vám uľahčili objednávku – tak si u nás môžete objednať 1. klikom.

  • Taxi Bratislava NONSTOP
Taxi Bratislava Nonstop - osobnú prepravu si objednáte 1. klikom
Dispečing Nonstop - Taxi Bratislava

TAXI BRATISLAVA NONSTOP - jednoducho 1. klikom

Náš dispečing funguje v nepretržitej prevádzke NONSTOP. Môžete nás kontaktovať telefonicky, emailom, WhatssAppom. Kvalitné služby komfortne & bezpečne 1 klikom 

Taxi Bratislava - FAQ (Často kladené otázky)

Prečo si vybrať našu taxislužbu?

Sme spoľahlivá taxislužba v Bratislave a okolí. Poskytujeme komplexné služby osobnej prepravy.

  • Odvoz a transféry na Letiská v Bratislave, Viedni, Budapešti, Prahe, Brne, Mníchove a Berlíne
  • Ak ste došli do dobrej partie autom a chcete si dať dobrý drink, zabezpečíme odvoz Vás aj Vášho auta…
  • Preprava na svadby, večierky, rôzne firemné akcie, rauty, teambuildingy a podobne.

Naše vozidlá sú vždy čisté a vodiči sú priateľskí, ktorí Vám pomôžu, ak budete potrebovať pomoc, či už s batožinou alebo nastupovaním.

U nás si viete objednať taxík na vopred dohodnutý čas. Môžete sa spoľahnúť, že tam budeme načas. Dbáme v prvom rade na prvotriedne služby a veľmi nám záleží na názore zákazníkov. Preto nás tešia veľmi pozitívne recenzie, ktoré nám pravidelne zanechávate na našom firemnom profile.

Akými vozidlami disponujeme?

Naše služby poskytujeme na novších vozidlách do rôznych renovovaných značiek. Pre náročných zákazníkov disponujeme luxusnými limuzínami značky Mercedes Benz, ktoré Vám poskytnú maximálny komfort a bezpečnosť.

Aké doplnkové služby poskytujeme?

V prípade záujmu vieme zapezpečiť detské sedačky alebo podsedáky. V taxíkoch je dostupné pripojenie na internet. Všetky vozidlá disponujú platobnými terminálmi pre pohodlné platenie kartou.

  • V prípade záujmu o prepravu viacerých osôb, vieme zabezpečiť viacmiestne vozidlá.
Kde poskytujeme naše služby?

Taxi Bratislava NONSTOP – lokality kde poskytujeme prepravu osôb

Naše služby poskytujeme v celej Bratislave a okolí:

  • Bratislava, Staré Mesto, Podunajské Biskupice, Ružinov, Nivy, Pošeň, Prievoz, Ostredky, Trávniky, Štrkovec, Vlčie hrdlo, Trnávka, Vrakuňa, Nové Mesto, Ahoj, Jurajov dvor, Koliba, Kramáre, Mierová kolónia, Pasienky, Vinohrady Rača, Pekná cesta, Rendéz, Vajnory, Východné, Žabí Majer, Devín, Devínska Nová Ves, Kramáre, Dúbravka, Karlova Ves, Dlhé diely, Kútiky, Mlynská dolina, Rovnice, Lamač, Záhorská Bystrica, Petržalka, Dvory, Háje, Jarovce, Rusovce, Čuňovo, Rajka, Dunakiliti, Berg, Kittsee, Hainburg

Využiť naše služby môžete aj v lokalitách blízko Bratislavy:

  • Nová Dedinka, Bernolákovo, Ivanka pri Dunaji, Chorvátsky Grob, Slovenský Grob, Čierna Voda, Dunajská Lužná, Rovinka, Hviezdoslavov, Kvetoslavov, Hamuliakovo, Kalinkovo, Marianka, Borinka, Stupava, Lozorno,